fbpx

Aluspükse 80cm pikkusele tüdrukule võib olla kaubandusest päris keeruline hankida. Eriti veel, kui igatseks midagi eriti kaunist.

Kangajääkidest ja mõnusalt pehmest kummist on neid aga kerge vaevaga võimalik ise valmistada just oma lapse lemmikmustriga. Mitte ühestki poest ei leiaks ilusamaid!

Sobiliku trikotaažkanga aluspükste õmblemiseks leiad näiteks siit: https://riimetex.ee/tootekategooria/mustriline-puuvillatrikotaaz/

Kummiks vali mõnusalt pehme ja hea venivusega umbes 1cm laiune pitskumm. Kummi välisäär säti lõikel vöökoha ja sääreosade välisäärele, nii ei muutu pükste suurus olenemata kummi laiusest. Õmmeldes hoia kummi veidi pinges, sirgel kohal vähem, kaarel veidi enam.

Kasuta trikotaaži õmblemisel trikotaaži õmblemise nõela ja vali õmblusmasinal veniv piste.

 

Tootefotode juures on näha ka teises suuruses aluspükse. Siin müügis on hetkel pakkuda vaid 80/86 suurus. Edaspidi digitaliseerime ka teised suurused ära ja siis on ka need  meie e-poes saadaval.

Väga kauni mustriga aluspüksid meeldiksid sulle ja su lapsele väga, kuid pelgad et neid õmmelda on siiski liiga keeruline? Telli meie lõikega aluspüksid kogenut õmblejatelt www.sannale.ee www.facebook.com/MinuSannale

1 arvustus tootele Aluspükste lõige 80-86

  1. moonika

    ooo mis tuus lõige, selliseid küll kannaks

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga