fbpx

MatMar.ee

3D disain

0
Your Cart

Kunstnahast õmmeldav silt.

Kandilised sildid on 1,2-1,5 cm laiad ja 5,3-5,5cm pikad. Südamekujuline 4,9*4cm.

Koostis

100% polüester. PVC

Paksus 1,2mm

Pinnakatte külmakindlus -20°C

Hooldusjuhend

Kannatavad edukalt masinpesu, kuid ei tasu pista kuivatisse. PH-neutraalse seebiveega puhastamine sobib. Kasutada ei tohi lahustipõhiseid ega keemilisi puhastusvahendeid.

Õmblemiseks on parim venivale sobilik nõel. Mugav on enne õmblemist paigaldada silt kangale kinnitada näiteks kahepoolse teibiga.

 

Valmimise aeg

Kui laoseis näitab, et mõni silt on laost osta saanud, siis teeme neid juurde. Valmimisega läheb 1-2 nädalat (enamasti loodetavasti üks aga igaks juhuks ei julge pead anda, seepst on kirjas 1-2).

Tekst sildil

15tk kmpl oma tekst või oma jpg fail (max 12cm2), 5tk kmpl – saadan enda teksti, 5tk kmpl – saadan enda kujundatud jpg faili (max 12cm2 üks silt), 1tk Emme tehtud, 1tk Empsi tehtud, 1tk Minu tehtud, 1tk Ise (süda) tehtud, 1tk Ise tehtud, 1tk Armastusega vanaemalt, 1tk Armastusega õmmeldud, 1tk Armsalt sõbralt, 1tk Memme musi, 1tk 100% käsitöö, 1tk Armastusega Mummult, 1tk Muti tehtud, 1tk Emme armastust täis, 1tk Käsitöö, 1tk Kuldsed käed, 1tk Minu tehtud, 1tk Mummu õmmeldud, 1tk Vanaema tehtud, 1tk Nobedate näppude voor, 1tk Nobenäpp, 1tk Vanaema Värkstuba

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kunstnahast õmmeldav silt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga